У ЦИЉУ ПРОВОЂЕЊА ВАНРЕДНИХ МЈЕРА ЗА СПРЈЕЧАВАЊЕ И СУЗБИЈАЊЕ ЗАРАЗНИХ БОЛЕСТИ, ТЕ ЗАШТИТЕ И СПАСАВАЊА СТАНОВНИШТВА БИБЛИОТЕКА ДО 31.03.2020. ГОДИНЕ ОБУСТАВЉА РАД СА КОРИСНИЦИМА.

Информације о запосленима

Информације о запосленима

СНЕЖАНА СТЕВИЋ, библиотекар

Шеф матичне службе, ради на обради монографских публикација, води промоције књига као и луткарску радионицу, лектор у издавачкој дјелатности Библиотеке.
У Библиотеци ради од 1994. године;

Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

ДРАГИЊА ТРИФКОВИЋ, шеф рачуноводства

У Библиотеци ради од 1994. године;

РУЖА АВАКУМОВИЋ, библиотекар

Ради на обради монографских публикација, информатор у општој читаоници, води дјечију радионицу за предшколски узраст;
у Библиотеци ради од 1999. године;

ВАЛЕНТИНА ЖИВИЋ, дипломирани библиотекар

Ради на обради и истраживању старe и ријeткe књигe и завичајног фонда; обрада монографских публикација, саставних дијeлова, континуираних извора и нeкњижнe грађe, дигитализација библиотeчкe грађe, модeратор књижeвних вeчeри и урeдник у издавачкој дјeлатности библиотeкe. У библиотеци ради од 2004. године.

МИРНА СИМИЋ, библиотекар

Ради на обради монографских публикација, саставних дијелова, континуираних извора и некњижне грађе, води промоције књига.
У Библиотеци ради од 2005. године;

ПЕТРА РАЈКОВИЋ, библиотекар

Ради на обради монографских публикација;  библиотекар за слијепа и слабовида лица.

У Библиотеци ради од 2013. године;

ЖЕЉАНА АРСЕНОВИЋ, библиотекар

Ради на обради монографских публикација; води дјечију радионицу за предшколски узраст. У Библиотеци ради од 2014. године;

АЛЕКСАНДАР ИКИЋ, информатор

Ради као web, database, system администратор, као и на дигитализацији библиотечког материјала, дизајнира информативно-пропагандни материјал, администратор страница на друштвеним мрежама.
Ради на обради монографских публикација.
У Библиотеци ради од 2012. године;

ЈЕЛЕНА КАЛАЈЏИЈА, библиотекар

Ради као информатор на позајмном одјељењу, води 3К читалиште као и луткарску радионицу.
У Библиотеци ради од 2016. године;

ДРАГИЦА ЂОКИЋ, хигијеничарка

У Библиотеци ради од 2018. године;

МАРИЈА ЛОВРИЋ, хигијеничарка

У Библиотеци ради од 2004. године.