Почетна  //  Дешавања Архивски чланци
7. новембар 2014. године Представљена књига "Праг здравља"

"Праг здравља"

У оквиру „Вишњићевих дана“ у Библиотеци је представљена књига „Праг здравља“ аутора Милоша Јевтића у којој је вођен разговор с професором Медицинског факултета у Београду др Живаном В. Максимовићем.

О књизи су говорили проф.др Лазар Давидовић , проф.др Вељко Ђукић , Милан Тасић, директор Издавачке куће Београдска књига и проф.др Живан В. Максимовић који се захвалио свим присутним посјетиоцима, колегама, као и својој породици која му пружа подршку у његовом раду свих ових година.

„Књига Праг здравља представља аутентични доказ о нашим угледним љекарима међу којима је и професор Живан Максимовић, чије је дјеловање онај неопходни праг здравља човјека и народа. Ова књига може да буде подстицај студентима медицине, али и свим оним људима који се брину о здрављу“, истакао је на промоцији Милош Јевтић, аутор књиге .